S nami sa nemusíte báť kúpiť jazdenku!

Dôkladne preveríme stav, elektronickú servisnú históriu, karosériu a pravdivosť udávaných informácií o vozidle

Na dôkladnú previerku využijeme náš 146 bodový protokol kde kontrolujeme:

  • Administratívu od vozidla (STK, EK, TP, ťarchy, exekúcie)
  • Servisnú históriu. Pokiaľ vozidlo disponuje elektronickou servisnou knihou ako napríklad: VW, Škoda, Seat, Audi, Mazda, Toyota, Hyundai, Renault, Dacia vieme vozidlu preveriť elektronickú servisnú históriu ešte pred samotným výjazdom na preverenie. V prípade starších vozidiel preverujeme fyzicky papierové servisné záznamy.
  • Kontrola karosérie. V tomto bode kontrolujeme stopy po opravách, prípadne jej kvalitu. Z našej skúsenosti je 8 z 10 áut po škodových udalostiach. Na kontrolu využívame profesionálny merač hrúbky laku, ktorý nám pomôže určiť veľkosť opravy, prípadne originalitu laku. Všímame si aj stav nosných častí, svetlometov, pneumatík či stav brzdovej sústavy ako brzdové kotúče alebo platničky.
  • Kontrola podvozku. Tu si všímame koróziu, prípadné poškodenia podvozku, nosných častí karosérie, výfukovej sústavy. Zospodu nás tiež zaujímajú úniky kvapalín či už z motorového priestoru, prevodového ústrojenstva, diferenciálu alebo brzdovej sústavy. Vôle, búchanie či klepanie si preveríme testovacou jazdou.
  • Kontrola interiéru a funkčnosť výbavy. Dnešné vozidlá ponúkajú mnoho výbavy už v základnej výbave. Je však dôležité si preveriť aj jej funkčnosť. Asi by vás nepotešilo keby po kúpe zistíte, že vám nefunguje klimatizácia, tempomat či také banality ako stierače. Aj takéto veci sú v rámci preverovania v našom reporte.
  • Kontrola motorového priestoru. Vždy sa snažíme zabezpečiť pri preverení studený motor aj prevodovku aby sme počuli v akom reálnom stave sa nachádza. Naša kontrola obsahuje aj kontrolu úniku a stav prevádzkových kvapalín. Zameriavame sa aj na kontrolu svetiel, úchytov, chladičov, funkciu klimatizácie a mnoho ďalšieho.
  • Diagnostika vozidla. K finálnej precíznosti používame najmodernejšie diagnostické zariadenia, ktoré nám pomáhajú odhaliť závady ukryté pod povrchom, prípadne skontrolovať aj najazdené km z riadiacej jednotky vozidla.
  • Odporúčanie a rady Autopomocnika. To je úplný záver nášho reportu kde sa dočítate či auto odporúčame a aké servisné úkony vám odporúčame vykonať.

Po kontrole vozidla dostanete do emailu náš 146 bodový protokol a aj online report, kde sú informácie o poistných udalostiach, výskyt v databáze kradnutých vozidiel, preverenie pravosti km, skutočný rok vozidla či jeho internetová história v minulosti. Už nejeden krát to zachránilo klientovi zbytočnú fyzickú obhliadku a nám čas, ktorý by sme strávili s vozidlom o ktoré by sme aj tak nemali záujem.

Pri pomoci s výberom jazdenky…

Ponúkame vám možnosť pomôcť s výberom toho najvhodnejšieho vozidla, ktoré bude vyhovovať vašim požiadavkám. Pritom využijeme naše dlhoročné skúsenosti s vyhľadávaním, preverovaním ale aj prehľadom spoľahlivosti jednotlivých značiek, motorov a technických riešení.

 

Pred samotným fyzickým preverením vám preveríme elektronickú servisnú históriu a urobíme online report, ktorý nám prezradí či auto vyzerá dobre na papieri. Čo to znamená? Aby sme minimalizovali sebe stratu času a klientovi (vám) peniaze, pred samotným overením vždy zistíme čo najpodrobnejšie informácie zo servisov, poisťovní či exekúciu. Veď už neraz bolo auto v top stave a v online reporte bol záznam o totálnej škode… alebo vedeli ste že každé 7 vozidlo je v exekúcií?

Zobraziť cenník

Rýchly kontakt

Máte otázku alebo záujem o naše služby? Ozvite sa nám!